Oops...
Slider with alias slider 1 not found.

Güncel Devam Eden Projeler

Çalışma Alanlarımız

Global Services

Have invest in Turkey?
Do you have candidate customer in Turkey?
Looking for partners from Turkey?

We have your answers

GRC Management Services; KYC, Compliance, AML, Internal Audit, Risk Management

Danışmanlık

DANIŞMANLIK GRC konseptine paralel nihai olarak da bir yazılımda hayat bulacak sistem tasarımları işletmelerin başarısına ciddi anlamda katkı sağalamaktadır. 0 200’ün üzerinde üst düzey proje tecrübesi İç Denetim Hizmetleri İç …

Yazılım

Yazılım GRC yazılım çalışmaları çerçevesinde Türkiye’de dinamik ve pro-aktif bir altyapı sunan tek yazılım olma iddiasını taşıyan İç Denetim yazılımı hazırlıkları tamamlanmak üzeredir. İç Denetim yazılımını sırasıyla aşağıdaki yazılımlar takip …

GRC Management

İŞLETME İÇ SİSTEMLERİNDE UZMAN

GRC Management ekibinin temel hedefleri arasında işletmelerde iç sistemleri olgunlaştırmak yer almaktadır. Bu şartlar altında ticaretin yaptırımlarla kısıtlanması, işletmelerin verileri dahi kullanıma açmaması ayrıca ele alınması gerekmektedir.

Öte yandan işletmelerin iç sistemlerinin etkinliğinin yüksek olması kaliteli mal ve hizmet üretiminden riskli müşteri ile çalışılmasının önlenmesine, maliyetin doğru ve tam tespitinden risk yönetim yapılanmasına değin bütün alanlarda ciddi hacim ve ölçekte danışman seçimi çok büyük önem arzetmektedir.

GRC Management alanında öncüdür ve hem akademik anlamda hem de uygulama tecrübesi bağlamında müşterilerine hizmet vermektedir.

Türkiye Risk Raporu 2021

Referanslarımız